O nas

Bezpłatna Gazetka Reklamowa RABATÓWKA.pl wydawana jest obecnie na 20 osiedlach Bydgoszczy, zgrupowanych w 5 głównych regionach: FORDON, BARTODZIEJE-BIELAWY, KAPUŚCISKA-OGRODY, GLINKI-WYŻYNY oraz BŁONIE. Planujemy sukcesywnie zwiększać zasięg naszego wydawnictwa o kolejne osiedla oraz podbydgoskie gminy Białe Błota, Niemcz i Osielsko.

Nakład każdej broszury precyzyjnie dostosowaliśmy do ilości mieszkańców na danym regionie. Aktualnie największy nakład dotyczy Fordonu i jest to aż 25.000 egzemplarzy.

Dzięki rzetelnej i zweryfikowanej ilości odbiorców na danym obszarze (liczba punktów adresowych wg Poczty Polskiej) mamy pewność, iż bezpłatna Gazetka Reklamowa RABATÓWKA.pl trafia do wszystkich lokalnie działających Firm i mieszkańców - potencjalnych Klientów poszczególnych Reklamodawców. Docelowo umieszczamy jeden egzemplarz Gazetki RABATÓWKA w każdej skrzynce pocztowej.

 

Profesjonalny i rzetelny kolportaż to główna cecha naszej działalności. Nasz zespół kolporterów to osoby u nas zatrudnione, co daje pewność starannego wykonania. W ramach każdej akcji zobowiązani są do szczegółowego raportowania wykonanej pracy, dzięki czemu na bieżąco aktualizujemy nakłady Broszur na poszczególnych Osiedlach, a także umożliwiamy naszym Klientom sprawdzenie wykonanego kolportażu.

Gazetka Reklamowa RABATÓWKA kolportowana jest bezpośrednio do skrzynek w blokach, domkach jednorodzinnych oraz do firm zlokalizowanych na danym obszarze kolportażu, dzięki czemu gwarantujemy skuteczne dotarcie do potencjalnych Klientów każdego Reklamodawcy.

 

Bezpłatna Gazetka Reklamowa RABATÓWKA.pl to jedna z najefektywniejszych kosztowo forma reklamy Firmy i bezpośredniego dotarcia do Klienta. Nasze ceny skalkulowaliśmy tak, aby były one znacznie niższe od kosztów samodzielnego przygotowania, druku i kolportażu ulotek o takiej samej jakości i nakładzie (przykładowo przy nakładzie 10 tys. sztuk - projekt i druk ulotki formatu A6 wraz z dobrym kolportażem to koszt rzędu 1000 zł).

Cena modułu reklamowego w Gazetce RABATÓWCE zależy od preferowanej wielkości reklamy i miejsca, w którym zostanie ona opublikowana. Obejmuje ona każdorazowo:
- przygotowanie projektu reklamy Klient (bądź dostosowanie do druku/modyfikację dotychczas stosowanej treści reklamowej dostarczonej przez Zamawiającego),
- druk reklamy,
- rzetelny kolportaż w wybranym regionie.

Reklama w Gazetce Reklamowej RABATÓWKA już od 100 zł netto - sprawdź szczegóły!

 

Grafika publikowanej reklamy wliczona jest w cenę każdego modułu reklamowego. Projekt wykonujemy w oparciu o precyzyjne wytyczne i materiały Reklamodawcy. Nad koncepcją ogłoszenia pracujemy do czasu, aż będzie ono satysfakcjonujące i zostanie zaakceptowane.

Jeśli otrzymamy gotowy projekt, bezpłatnie dostosujemy go do wielkości naszych modułów i specyfiki druku gazetki.

Zamawiając reklamę w kilku kolejnych wydaniach Gazetki Reklamowej RABATÓWKI, poza dodatkowym rabatem (od 5 do aż 20%), gwarantujemy możliwość bezpłatnej modyfikacji treści ogłoszenia w każdym kolejnym wydaniu RABATÓWKI.