Bezpłatna gazetka reklamowa RABATÓWKA.PL to sposób na efektywną reklamę skierowaną do mieszkańców bydgoskich Osiedli.

Gazetkę reklamową RABATÓWKA polecamy Firmom i osobom prowadzącym własną działalność, którym zależy na taniej i skutecznej reklamie na terenie całej dzielnicy Fordon (oraz innych Osiedli w Bydgoszczy).

Broszurę wydajemy i kolportujemy na 20 osiedlach Bydgoszczy, zgrupowanych w PIĘCIU głównych regionach: FORDON, BARTODZIEJE-BIELAWY, GLINKI-WYŻYNY, KAPUŚCISKA-WYŻYNY-OGRODY oraz BŁONIE-SZWEDEROWO. Aktualnie największy nakład dotyczy FORDONU i jest to aż 25.000 egzemplarzy.

Dzięki rzetelnej i zweryfikowanej ilości odbiorców na danym obszarze (liczba punktów adresowych wg Poczty Polskiej) mamy pewność, iż Gazetka Reklamowa RABATÓWKA trafia do wszystkich lokalnie działających Firm i mieszkańców - potencjalnych Klientów. Docelowo umieszczamy jeden egzemplarz RABATÓWKI w każdej skrzynce pocztowej. Dzięki zebraniu Reklamodawców w jednym, profesjonalnie przygotowanym i rzetelnie kolportowanym Informatorze, docieramy z ofertą do szerokiego grona potencjalnych Klientów, jednocześnie ograniczając ilość ulotek w skrzynkach pocztowych mieszkańców.

Cechuje nas jakość i rzetelność! Zachęcający wygląd broszury, jej ciekawy i poręczny format oraz przejrzysta szata graficzna to gwarancja zainteresowania odbiorców. RABATÓWKA drukowana jest na wysokiej jakości papierze kredowym, zaś poszczególne reklamy publikowane są w pełnych kolorach, dając pewność, że potencjalny Klient nie potraktuje Bezpłatnej Gazetki Reklamowej RABATÓWKA jak kolejnej zwykłej ulotki.

Zaufaj RABATÓWCE i sprawdź skuteczność proponowanej reklamy!

Gwarantujemy największy zasięg lokalny, profesjonalny kolportaż i korzystne ceny!

 


Info Fordon - Wydarzenia i informacje Stacja Kontroli Pojazdów Bydgoszcz Z ostatniej chwili

Przyjmujemy zgłoszenia reklam do RABATÓWEK!

Przygotowujemy LISTOPADOWE wydania RABATÓWEK: Fordon (25.000 egz.), Bartodzieje-Bielawy-Leśne (15.500 egz.) oraz Kapuściska-Wyżyny-Ogrody-Glinki (15.500 egz.). Zapraszamy do współpracy...

Kolportaż najnowszej RABATÓWKI

W piątek 15.11 rozpoczynamy kolportaż najnowszego wydania Gazetki RABATÓWKA B-B-L...

PROMOCJA 2 w 1!

Zamów reklamę w RABATÓWCE - zyskaj wizytówki/kalendarzyki 2019 GRATIS...
więcej newsów »
RABATÓWKA FORDON 11i12.2020
RABATÓWKA FORDON 05.2020
RABATÓWKA B-B-L 11.2019
RABATÓWKA FORDON 10.2019
RABATÓWKA K-W-O-G 10.2019